• Ten diepste geïnspireerd door Jezus Christus

Groepshuisbezoeken 2019

Ook dit jaar organiseren we in onze gemeente groepshuisbezoeken.

Een groepshuisbezoek is een gelegenheid om mede-gemeenteleden uit je eigen buurt te ontmoeten rondom een inhoudelijk onderwerp. De leiding van de middag of avond is in handen van een predikant of ouderling. Het onderwerp van gesprek is ontleend aan het jaarthema Goed Leven.

Een inleiding op het thema vindt u in het (rode) boekje "Wat gaan we doen?"

U ontvangt een persoonlijke uitnodiging van uw wijkouderling/contactpersoon bij wie u zich kunt aanmelden en bij wie u terecht kunt als u vervoer nodig heeft. Bent u op de aangegeven tijd verhinderd, of zou u graag mensen uit andere secties ontmoeten, dan kunt u zich aansluiten bij een andere bijeenkomst.

Data voor de groepshuisbezoeken zijn per sectie:

  • A: dinsdag 12 november, 14.30-16.30 uur;
  • B: dinsdag 12 november, 20.00-22.00 uur;
  • C: dinsdag 19 november, 20.00-22.00 uur;
  • D: dinsdag 5 november, 20.00-22.00 uur;
  • E: donderdag 21 november, 14.30-16.30 uur;
  • F: vrijdag 15 november, 17.30 uur.

Graag aanmelden via contactpersoon (zie FonteinkerkBerichten november)

Logo Fonteinkerk Rotterdam

Contact

Om deze video of embedded content te zien, moet u cookies accepteren.

Pas uw cookievoorkeuren aan

smily 

De Fonteinkerk

is er voor iedereen